page_banner

Контактирајте не

Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd.

Адреса

Село Сибао, град Шанггуан, округ Фујанг, град Хангжу, провинција Жеџијанг, Кина

Е-пошта

Телефон

0086 13540419385

0086 17778600189

Whatsapp

+86 13540419385

+86 17778600189

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја