БАНЕР1(1)
БАНЕР2
БАНЕР3(1)

ЗА НАС

Hangzhou Hanpai Mold Technology Co. Ltd. е основана во 2012 година, таа е членка на Советот на Zhejiang Die & Mould Industry Association. прстен умре, мачки ѓубре пелети прстен умре, ролери школка и така натаму.Обезбедете нула дефекти во мелницата за пелети за светот е нашата развојна цел.

Во 2017 година бевме почестени како претпријатие за висока технологија во Хангжу и го донесовме одобрението на научните и технолошките претпријатија во провинцијата Жеџијанг.Во 2018 година, името на нашата компанија беше променето од Hangzhou Hanpai Mold Co., LTD во Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., LTD. Ние сме ревидиран добавувач од SGS, сега го добивме сертификатот за системот за управување со квалитет ISO 9001.

Happy Mold користи висококвалитетен нерѓосувачки челик X46Cr13, машина за дупчење со длабоки дупки CNC, печка за гаснење со вакуум, друга напредна опрема и уникатен процес;Во исто време, имаме група техничари на високо ниво и строг систем за контрола на квалитетот на производството, кои создаваат Happy Mold одличен квалитет и добра репутација на клиентите. -40%.

 • ДИЗАЈН СЕРВИС

  Имаме професионален дизајнерски тим,
  со силна независна дизајн способност

 • СИГУРЕН КВАЛИТЕТ

  Професионална проверка на квалитетот на производот.
  за да се осигурате дека стоката што ја добивате е со висок квалитет

 • УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА

  Поддршка за снабдување, обезбедете техничка поддршка

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

ЦЕНТАР ЗА ПРОИЗВОД

 • Нахранете механички прстен умре
 • Мелница за пелети од биомаса за дрво и рамно умирање
 • Органски ѓубрива пелети прстен умре
 • Умре прстен за правење ѓубре од мачки
Професионален производител директно испорачува калап за матрици со прстен за правење храна за свињи Фамсун во мелница за пелети

Професионален производител директно напојувачки прстен ...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Земјоделска опрема за преработка долг работен век Вертикален прстен од различни серии Die Creep Feed Andritz pellet Die

Опрема за земјоделска преработка долга работна ...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Кинески фабрички земјоделски производи Машински делови за пелетизатор Hotselling Ring Die for Animal Feed Feed зајаци Buhler420e Мелница за пелети

Кинески фабрички земјоделски производи Пелетизер М...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Фабрика директно снабдување гранулатор производствена линија Машини делови за прстен Мувла за храна за преживување (говеда и овци) Zhengchang420d Мелница за пелети

Фабрика за директно снабдување со гранулатор Производство Л...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Додаток за хранење на фарма Добра цена Висок производствен капацитет Мелница за пелети за добиток и живина

Додаток за хранење на фарма Добра цена Висока производна...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Различни приспособени прстени за мувла за производство на пелети од риба, добра површинска завршница Famsun Серија Muyang приспособена мелница за пелети со врвен квалитет

Различни прилагодени калапчиња за правење пелети од риба...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Кинеска опрема за млечни фарми Додатоци за машина за пелети

Машина за пелети за добиточна храна за опрема за млечни фарми во Кина ...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Резервни делови за производствена линија за храна за ракчиња Мала дупка со големина од нерѓосувачки челик X46cr13 Материјал Мелница за пелети со висок сооднос на компресија Произведено во Кина Фабрика Хангжу Ханпаи

Резервни делови за производна линија за добиточна храна за ракчиња Мали Х...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Гранулатор Cpm серија на пелети Машина за дрвени пелети со голема брзина на биомаса Дрво Големината на дупката Мелница за пелети

Granulator Cpm Series Pellet Die For Wood Pelle...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Калап за прстен од дрвени пелети

Калап за прстен од дрвени пелети

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Топла продавачка машина за гранулатор на био ѓубриво Машина со висока продуктивност Машина за мелница за пелети од Кина

Машина за гранулатор за био ѓубриво со топла продажба H...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Високоефикасна Hanpai фабричка прстена Калап со висока прецизност за правење ѓубре за мачки Машина за мелница за пелети со низок однос на компресија

Високоефикасна Hanpai Factory Ring Mould High Pr...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Процес на производство

Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd

индекс_5
индекс_4

ГЕНИЈАЛНОСТ, КВАЛИТЕТ И ИЗВРШЕНОСТ

„Задоволството на клиентите“ е вечната цел на компанијата.Обезбедувањето на клиентите производи со „нула дефекти“ и внимателна услуга е непоколеблива цел на секој вработен во компанијата.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

апликација

Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd

Органско ѓубриво

Органско ѓубриво

Пелети од бамбус

Пелети од бамбус

Подни пилевина

Подни пилевина

Пелети од лушпа од ориз

Пелети од лушпа од ориз

Борови пелети

Борови пелети

Честички од ѓубре за мачки

Честички од ѓубре за мачки

Пелети од рак

Пелети од рак

Рибини пелети

Рибини пелети

Пелети од ракчиња

Пелети од ракчиња

Пелети од преживари

Пелети од преживари

Пелети за зајаци

Пелети за зајаци

Свински пелети

Свински пелети

Пелети од прасиња

Пелети од прасиња

Пелети за бројлери

Пелети за бројлери

Пелети од патка

Пелети од патка

вести од компанијата

Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd

ПОВЕЌЕ
Жеџијанг модел асоцијација на Русија бизнис истрага, длабоко се прошири на меѓународниот пазар

Жеџијанг модел асоцијација на Русија бизнис истрага, длабоко се прошири на меѓународниот пазар

Здружението на индустријата за мувла во Жеџијанг секогаш активно бара нови можности за меѓународна соработка и размена.Од 15 до 21 јуни, Џоу Генксинг, генерален секретар на здружението, предводеше тим во Русија за да спроведе плодна деловна истрага.Тоа ...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Прекрасен преглед: Успешниот заклучок на 9-тиот ILDEX Виетнам за сточарство и млечни производи 2024 година

Прекрасен преглед: Успешниот заклучок на 9-тиот ILDEX Виетнам за сточарство и млечни производи 2024 година

Од 29-ти мај до 31-ви мај 2024 година, 9-та изложба за сточарство и млечни производи ILDEX Виетнам се одржа во Изложбениот и конгресниот центар Сајгон (SECC) во градот Хо Ши Мин, Виетнам.Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd. ги прикажа своите нарачани високо-ефикасни и штедливи прстенести матрици на ...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Hanpai Mold успешно ја заврши втората технолошка семина за прстен

Hanpai Mold успешно ја заврши втората технолошка семина за прстен

На 30 март 2024 година, Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd. беше домаќин на вториот семинар за технологија Ring Die, поканувајќи ценети гости, вклучувајќи го професорот Линг Гупинг од Колеџот за наука и инженерство материјали на Универзитетот во Жеџијанг, потпретседателот Гуо Ксијаоганг од Институтот Хангжу ...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Прекрасна ретроспектива |Калапот Ханпаи сјае на изложбата за сточна храна во Кина во 2024 година

Прекрасна ретроспектива |Калапот Ханпаи сјае на изложбата за сточна храна во Кина во 2024 година

Од 18-ти до 20-ти април 2024 година, изложбата за индустрија за добиточна храна во Кина свечено се одржа во Меѓународниот конвенциски и изложбен центар Ксиамен.Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd. ги прикажа своите ефикасни и штедливи прстенести матрици нарачана во сеопфатната изложбена зона C5...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ
Нашата компанија учествуваше на изложбата за сточарство и сточна храна во Шандонг

Нашата компанија учествуваше на изложбата за сточарство и сточна храна во Шандонг

Нашата компанија учествуваше на изложбата за сточарство и сточна храна во Шандонг од 27-ми до 28-ми октомври.Релевантните лидери на Здружението за добиточна храна во провинцијата Шандонг го посетија нашиот штанд и имаа размена на мислења со генералниот менаџер на нашата компанија за поврзаните теми за подобрување на пелети...

НАУЧИ ПОВЕЌЕ