BANNER1(1)
BANNER2
BANNER3(1)

PËR NE

Hangzhou Hanpai Mold Technology Co. Ltd. është themeluar në vitin 2012, është anëtare e Këshillit të Shoqatës së Industrisë së Zhejiang Die & Mould. Ne jemi te specializuar në Kërkim dhe Zhvillim dhe në prodhimin e pjesëve të makinerisë së mullirit të peletit, si p.sh. unazë vdesin, pjellë mace fishekëve unazë vdesin, guaskë rul dhe kështu me radhë.Sigurimi i mullirit të peletit me defekt zero për botën është qëllimi ynë i zhvillimit.

Në vitin 2017 ne u nderuam si ndërmarrja e teknologjisë së lartë Hangzhou dhe kaluam miratimin e ndërmarrjeve shkencore dhe teknologjike të provincës Zhejiang.Në vitin 2018, emri i kompanisë sonë u ndryshua nga Hangzhou Hanpai Mold Co., LTD në Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., LTD. Ne jemi Furnizuesi i Audituar nga SGS, tani kemi marrë certifikatën e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO 9001.

Happy Mold përdor çelik inox me cilësi të lartë X46Cr13, makinë shpuese me vrima të thella CNC, furrë shuarjeje me vakum, pajisje të tjera të avancuara dhe proces unik;Në të njëjtën kohë ne kemi një grup teknikësh të nivelit të lartë dhe sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë së prodhimit, të cilët krijojnë "Happy Mold" cilësi të shkëlqyer dhe reputacion të mirë të klientit. "Muldi i lumtur" mund të bëjë efikasitetin e prodhimit të rritet 10-40%, kostoja e prodhimit ulet 10 -40%.

 • SHËRBIMI I DIZAJNIT

  Ne kemi një ekip profesional të projektimit,
  me aftësi të forta të pavarura të projektimit

 • CILESI E BESUESHME

  Inspektimi profesional i cilësisë së produktit.
  për t'u siguruar që mallrat që merrni janë me cilësi të lartë

 • PAS SHERBIMIT TE SHITJES

  Mbështetja e furnizimit, siguroni mbështetje teknike

MËSO MË SHUMË

QENDRA E PRODUKTIT

 • Feed Mekanike Ring Die
 • Mulliri i peletit të biomasës së drurit Die And Flat Die
 • Unaza e fishekëve të plehrave organike
 • Unaza e bërjes së mbeturinave të maceve
Prodhuesi profesional furnizon drejtpërdrejt kallëpin e unazës për prodhimin e ushqimit të derrave Famsun Famsun Pellet Die

Unaza e Furnizimit të Drejtpërdrejtë të Prodhuesit Profesional ...

MËSO MË SHUMË
Pajisjet e përpunimit bujqësor Jetë pune të gjatë Vertikale me seri të ndryshme Unazë Die Creep Feed Andritz Pellet Mill Die

Pajisjet e përpunimit bujqësor që punojnë gjatë ...

MËSO MË SHUMË
Fabrika e Kinës Produkte Bujqësore Pjesët e makinerisë Peletizues Unaza Hotselling Unaza për ushqime të kafshëve Ushqimi i lepujve Buhler420e Mulliri i peletit

Kina Fabrika e Produkteve Bujqësore Pelletizer M...

MËSO MË SHUMË
Fabrika Furnizimi Direkt me Granulator Linja e prodhimit

Fabrika Furnizimi i drejtpërdrejtë i Granulatorit të Prodhimit L...

MËSO MË SHUMË
Aksesorë për ushqyerjen e fermave Çmim i mirë Kapacitet i lartë prodhimi Mulliri i peletit për kafshë dhe shpendë

Aksesorë për ushqyerjen e fermave Çmimi i mirë Prodhimi i lartë...

MËSO MË SHUMË
Makinë të ndryshme të personalizuara për bërjen e peletave të peshkut me formë unazore me sipërfaqe të mirë Finishërimi i sipërfaqes së mirë Famsun Seria Muyang Muyang e personalizuar e mullirit të peletit me cilësi të lartë

Krijimi i peletave të peshkut nga myku i personalizuar i personalizuar...

MËSO MË SHUMË
Pajisjet e fermave të qumështit të Kinës, Pajisjet shtesë të makinerisë së peletit për ushqimin e gaforreve, Lloji i vidhos Andritz520 Mulliri i peletit Die i personalizuar Mirë se vini

Makina ushqimore e peletit për pajisjet e fermave të qumështit të Kinës ...

MËSO MË SHUMË
Pjesë këmbimi të linjës së prodhimit të ushqimit të karkalecave, me madhësi të vogël vrimash, çelik inox X46cr13 Materiali me raport të lartë kompresimi me raport të lartë ngjeshjeje Mulliri i peletit, i prodhuar në fabrikën e Kinës Hangzhou Hanpai

Pjesë këmbimi të linjës së prodhimit të ushqimit të karkalecave, H...

MËSO MË SHUMË
Granulator Cpm Seria Pelet Die Për Makinë Peleti Dru me shpejtësi të lartë Biomasa Druri Vrima e madhe Vrima e madhe e peletit Mulliri i peletit

Granulator Cpm Seria Pellet Die For Wood Pelle...

MËSO MË SHUMË
Kallëp unazë pelet druri

Kallëp unazë pelet druri

MËSO MË SHUMË
Makinë me granulator të plehrave bio me shitje të nxehtë Makinë me produktivitet të lartë Mulliri me pelet nga Kina

Makina granulatore e plehrave bio me shitje të nxehtë H...

MËSO MË SHUMË
Mulliri i unazës së fabrikës Hanpai me efikasitet të lartë Makinë për prodhimin e mbeturinave të maceve me saktësi të lartë Mulliri i peletit me raport të ulët kompresimi

Forma e lartë e Unazës Hanpai Fabrika me efikasitet të lartë...

MËSO MË SHUMË

Procesi i prodhimit

Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd

indeksi_5
indeksi_4

ZGJEDHJE, CILËSISË DHE SHKELQËSI

"Kënaqësia e klientit" është qëllimi i përjetshëm i kompanisë.Sigurimi i klientëve me produkte "zero defekte" dhe shërbimi i menduar është synimi i palëkundur i çdo punonjësi të kompanisë.

NA KONTAKTONI

aplikacion

Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd

Pleh organik

Pleh organik

Peleta bambuje

Peleta bambuje

Peleta tallash dyshemeje

Peleta tallash dyshemeje

Peleta me lëvozhgë orizi

Peleta me lëvozhgë orizi

Peleta pishe

Peleta pishe

Grimcat e mbeturinave të maceve

Grimcat e mbeturinave të maceve

Peletat e Gaforres

Peletat e Gaforres

Peleta peshku

Peleta peshku

Peleta karkalecash

Peleta karkalecash

Peletat e ripërtypësve

Peletat e ripërtypësve

Peleta lepuri

Peleta lepuri

Peletat e derrit

Peletat e derrit

Peletat e derrit

Peletat e derrit

Peleta broiler

Peleta broiler

Peleta rosë

Peleta rosë

lajmet e kompanisë

Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd

MË SHUMË
Shoqata Zhejiang model për hetimin e biznesit në Rusi, thellësisht zgjerojnë tregun ndërkombëtar

Shoqata Zhejiang model për hetimin e biznesit në Rusi, thellësisht zgjerojnë tregun ndërkombëtar

Shoqata e industrisë së mykut Zhejiang është gjithmonë duke kërkuar në mënyrë aktive mundësi të reja për bashkëpunim dhe shkëmbim ndërkombëtar.Nga 15 deri më 21 qershor, Zhou Genxing, sekretari i përgjithshëm i shoqatës, drejtoi një ekip në Rusi për të kryer një hetim të frytshëm biznesi.Ajo...

MËSO MË SHUMË
Një përmbledhje e shkëlqyer: Përfundimi i suksesshëm i Ekspozitës së 9-të të Blegtorisë dhe Qumështit të Vietnamit ILDEX 2024

Një përmbledhje e shkëlqyer: Përfundimi i suksesshëm i Ekspozitës së 9-të të Blegtorisë dhe Qumështit të Vietnamit ILDEX 2024

Nga 29 maji deri më 31 maj 2024, Ekspozita e 9-të ILDEX Vietnam Livestock and Dairy Expo u mbajt me madhështi në Qendrën e Ekspozitave dhe Konventave të Saigonit (SECC) në qytetin Ho Chi Minh, Vietnam.Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd. shfaqi unazën e saj me efikasitet të lartë dhe kursim energjie të bërë me porosi në ...

MËSO MË SHUMË
Hanpai Mold përfundon me sukses Seminën e Dytë të Unazës së Teknologjisë

Hanpai Mold përfundon me sukses Seminën e Dytë të Unazës së Teknologjisë

Më 30 mars 2024, Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd. priti seminarin e dytë të teknologjisë Ring Die, duke ftuar mysafirë të nderuar, përfshirë profesor Ling Guoping nga Kolegji i Shkencës dhe Inxhinierisë së Materialeve në Universitetin Zhejiang, Zëvendës Presidentin Guo Xiaogang nga Instit Hangzhou ...

MËSO MË SHUMË
Retrospektivë e shkëlqyer |Myku Hanpai shkëlqen në Ekspozitën e Industrisë së Ushqimit të Kinës 2024

Retrospektivë e shkëlqyer |Myku Hanpai shkëlqen në Ekspozitën e Industrisë së Ushqimit të Kinës 2024

Nga 18 deri në 20 Prill 2024, Ekspozita e Industrisë së Ushqimit të Kinës u mbajt me ceremoni në Qendrën Ndërkombëtare të Konventave dhe Ekspozitave Xiamen.Hangzhou Hanpai Mold Technology Co., Ltd. prezantoi unazën e saj efikase dhe kursyese të prodhuar me porosi në Zonën e Ekspozitës Gjithëpërfshirëse C5...

MËSO MË SHUMË
Kompania jonë mori pjesë në Ekspozitën e Blegtorisë dhe Industrisë së Ushqimit në Shandong

Kompania jonë mori pjesë në Ekspozitën e Blegtorisë dhe Industrisë së Ushqimit në Shandong

Kompania jonë mori pjesë në Ekspozitën e Blegtorisë dhe Industrisë së Ushqimit në Shandong nga 27 deri më 28 tetor.Udhëheqësit përkatës të Shoqatës së Ushqimit të Provincës Shandong vizituan stendën tonë dhe patën një shkëmbim mendimesh me menaxherin e përgjithshëm të kompanisë sonë mbi temat e lidhura me përmirësimin e peletit...

MËSO MË SHUMË